Een prachtige samenwerking tussen het Nationaal SCHOOLontbijt en Nationaal JEUGD Ontbijt.
Vandaag maandag 1 november 2021 start het Nationaal Schoolontbijt met het bijpassende thema “Altijd een gezond ontbijt”en leren ze bijna 500.000 kinderen op zo’n 2250 scholen op een feestelijke manier wat het belang is van gezond ontbijten.
De week wordt op deze 2.250 deelnemende basisscholen met 500.000 kinderen afgesloten met een feestelijk ontbijt.
Direct na afloop van die week ontvangen alle deelnemende basisscholen informatie over het Nationaal Jeugd Ontbijt dat kinderen wekelijks van een ontbijttas met 7 gezonde ontbijtjes en vers fruit voorziet, indien hun ouders niet in staat zijn zich een dagelijks ontbijt voor hun kinderen te kunnen permitteren.
Ieder kind heeft recht op een dagelijks ontbijt. Het Nationaal Jeugd Ontbijt heeft ook uw hulp nodig om deze ontbijtjes te kunnen leveren. Daarom: DONEER.